Všechny kategorie
Novinky

Cestovní aktivity zaměstnanců Shili

Čas: 2023-05-10 Hity: 36

V průběhu let se shili držela orientace na lidi, implementace lidského řízení, organizovala každý rok cesty zaměstnanců, velmi probudila nadšení, iniciativu a nadšení zaměstnanců, zvýšila jejich pocit sounáležitosti, aby si zaměstnanci fyzicky i duševně dostatečně odpočinuli a relaxace.

V květnu 2018 Shili zorganizoval jednodenní turné do Guilin. Cestou se smějeme v živé atmosféře, společně se oddáváme nádherné scenérii. Na každém místě pořídíme spoustu krásných fotek. Na této prohlídce si zaměstnanci nejen užívají krásné scenérie, bohatý amatérský život, kultivují náš sentiment, ale cítí spoustu věcí. Bylo cítit, že pouze společně spojeni budou schopni překonat obtíže a dosáhnout velkých úspěchů. To výrazně zvyšuje soudržnost a solidaritu zaměstnanců shili.

Zaměstnanci si po prohlídce plně uvědomují upřímné znepokojení a povzbuzení společnosti a doufají, že společnost organizuje více takových aktivit a bude věnovat větší nadšení společnou prací a vynikajícím výkonem, aby vrátila péči společnosti.