Všechny kategorie
Novinky

Shili se účastní výstav doma i v zahraničí

Čas: 2023-04-04 Hity: 49

V posledních několika letech se Shili zúčastnil mnoha výstav v Číně, jako je mezinárodní výstava brusiva a broušení Zhengzhou, výstava skla v Šanghaji. A ve výstavní místnosti jsme se spřátelili s mnoha lidmi doma i v zahraničí, až dosud jsme stále udržování nejen obchodních vztahů, ale i dobrých přátelských vztahů mezi sebou navzájem.

4. mezinárodní výstava brusiva a broušení v Číně Zhengzhou se bude konat od 14. do 16. září 2017, je zaměřena především na vystavení superabraziv a brusných nástrojů, supertvrdého materiálu a jeho výrobků. Shili se také zúčastní této výstavy, náš stánek č.A078-A079.Vítejte na našem stánku.

Další významnou výstavou, které se Shili zúčastní, je GrindTec 2018 v německém Augsbury od 14. do 17. března. Je to největší mezinárodní veletrh brusné techniky na světě. Nyní jsme si již zarezervovali stánek a také je to pro nás poprvé, kdy se tohoto veletrhu zúčastníme. mezinárodní výstava v zahraničí.

Na výstavy jsme toho připravili hodně, doufáme, že poznáme více přátel v průmyslu supertvrdých materiálů a také doufáme, že budeme mít více příležitostí pracovat s vynikajícími společnostmi doma i v zahraničí.

Shili je připravena poskytnout vám nejlepší kvalitu a služby!