Všechny kategorie
O Nás

Profil společnosti

V roce 1993 byla v Číně založena společnost Changsha Shili Superhard Material Co., Ltd, která se stala profesionálním výrobcem a dodavatelem syntetických diamantů. Prostřednictvím neustálého přerodu a technologických inovací jsme si nyní pevně vybudovali pozici jednoho z největších a nejprofesionálnějších výrobců superabraziv v této oblasti.

Již více než 20 let zůstává hlavním předmětem podnikání syntéza a zpracování syntetického diamantového prášku a kubického nitridu bóru (CBN). Abychom mohli dále růst, rozšířili jsme naši výrobu a podnikání na mikronové práškové a kovem potažené produkty.

Superabraziva firmy Shili se používají především v tradičních odvětvích stavebnictví, strojírenství a zpracování šperků. Prostřednictvím našeho dalšího zkoumání byly naše produkty rozšířeny do některých nových oblastí s přidanou hodnotou, jako je letectví, automobilový průmysl a elektronika. Kromě toho jsme také hráli důležitou roli v novém odvětví průzkumu energie, jako je těžba, ropa a plyn. Všechna superabraziva se používají v aplikacích včetně řezání, vrtání, broušení, leštění a ořezávání.

Společnost Shili se vždy zaměřuje na dodávky stabilní a konzistentní kvality a přizpůsobených produktů a služeb zákazníkům. Díky setrvání v tomto poslání se naše výrobky těší velké oblibě doma i v zámoří. Prostřednictvím navázání úzkého strategického rozvojového partnerství s našimi zákazníky pomáhá Shili dosahovat zvýšené a nepřetržité produktivity.

Vzhledem k extrémním vlastnostem mají syntetický diamant a CBN potenciál vyřešit některé z největších světových průmyslových problémů, takže superabraziva jsou v dobré pozici pro vstup do vzrušující oblasti budoucího růstu v nadcházejících desetiletích. Shili je připravena být vaším nejlepším partnerem!


Enterprise mise

Růst společně s našimi zákazníky a zaměstnanci sdílejí totéž

Podnikový duch

Týmová práce, odvaha, tvořit brilantní

Slogan podniku

Můžu, umím, vyhrávám!

Osvědčení

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Osvědčení

Certifikace

Továrna